Фракція «Самопоміч» після виходу з коаліції заявила про перехід в опозицію і намір пропонувати альтернативні рішення розвитку України, заявив голова фракції Олег Березюк.

«Сьогодні, коли ми припинили свою діяльність в коаліції, ми починаємо будувати опозиційну силу, яка є противагою і буде пропонувати альтернативні рішення розвитку української держави», – цитує Березюка прес-служба партії «Самопоміч»

За його словами, «Самопоміч» залишається в парламенті, але тепер є опозицією. Фракція буде підтримувати рішення, які вважає правильними, навіть якщо вони будуть подані урядом, коаліцією або президентом країни.

«Працювати в опозиції – це не означає критикувати, це означає в два рази більше працювати. З одного боку шукати альтернативні кращі рішення, з іншого боку аналізувати ті, що є і їх підтримувати або не підтримувати», – підкреслив Березюк.

Як відомо, раніше фракція «Батьківщина» вийшла з коаліції у Раді після того, як депутати не ухвалили резолюцію про недовіру Кабінету міністрів. 
Згодом «Самопоміч» також вийшла з парламентської коаліції.

Депутат від «Батьківщини» Іван Крулько в ефірі Громадського заявив, що у Раді можна розпочати процес формування нової коаліції. Гройсман на засіданні Ради у п'ятницю оголосив про вихід «Самопомочі» з коаліції.

/фото uk.wikipedia.org/

Поділитись: