Корпорація Samsung Electronics створює в аеропортах світу мережу кіосків, де власники телефонів Galaxy Note 7, у яких іноді вибухають акумулятори, зможуть їх обміняти. Компанія поки що не уточнила, який телефон власники отримають замість свого Note 7.

Про це повідомляє BBC.

У корпорації кажуть, що перші точки обміну вже відкрилися в південнокорейських аеропортах і в аеропорту Сан-Франциско. Незабаром кіоски з'являться в інших аеропортах США і в Австралії.

Раніше влада деяких країн заборонила використовувати смартфони Galaxy Note 7 на бортах літаків.

Galaxy Note 7 з'явився в продажу в серпні. Потім від покупців почали надходити скарги на браковані батареї, які вибухають під час зарядки, а іноді і без причини. В США телефони Galaxy Note 7 заборонили проносити на борт літаків.

Власники смартфонів Galaxy Note 7 подали колективний позов до федерального суду в Нью-Джерсі до компанії Samsung та припинили використання пристроїв. У позові зазначається, що проблемні пристрої обійшлися користувачам «у сотні мільйонів доларів».

Спершу компанія Samsung відкликала партію Galaxy Note 7 через випадки самозаймання, а потім повністю припинила виробництво серії та втратила $ 17 млрд.
 

Поділитись: