США збереже дію санкцій, які були введені проти Росії за анексію Криму, до припинення окупації півострова.

США збереже дію санкцій, які були введені проти Росії за анексію Криму, до припинення окупації півострова.

Про це повідомила постійна представниця США в ООН Ніккі Гейлі під час виступу на засіданні Ради безпеки ООН, де розглядалася ситуація довкола Авдіївки.
 

«Схід України – не єдина частина України, яка страждає від російської агресії. США продовжує засуджувати і закликати до негайного припинення російської окупації Криму. Крим – це частина України. Наші санкції, пов'язані з Кримом будуть діяти до тих пір, поки Росія буде зберігати контроль півострова», – сказала вона.

Також вона заявила, що посилення бойових дій на Донбасі «взяло у пастку тисячі цивільних та зруйнувало життєво важливу інфраструктуру».  Вона наголосила, що загострення насильства повинно припинитися.

«Сполучені Штати залишаються з народом України, який страждає близько трьох років через російську окупацію і військове втручання. Поки Росія та сепаратисти, яких вона підтримує, не поважатимуть українського суверенітету та територіальної цілісності, ця криза продовжуватиметься», – завила Гейлі.

Нагадаємо, що ввечері 2 лютого бойовики з важкого озброєння обстріляли житлові квартали Авдіївки.

Також посилились обстріли окупованого Донецька.

Крім того, Макіївці 2 лютого внаслідок обстрілів пошкоджено будинки, внаслідок влучання снаряду у житловий сектор в районі шахти «Чайкіно» сталась пожежа на газопроводі.

 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: