УКРАЇНА

САП перевіряє 4 факти отримання головою ЦВК Охендовським коштів з «чорної каси» ПР

19 листопада, 2016 12:58
УКРАЇНА/САП перевіряє 4 факти отримання головою ЦВК Охендовським коштів з «чорної каси» ПР
Зберегти
Вигляд
lead
Спеціалізована антикорупційна прокуратура перевіряє чотири факти можливого отримання коштів з «чорної бухгалтерії» Партії регіонів головою ЦВК Михайлом Охендовським.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура перевіряє чотири факти можливого отримання коштів з «чорної бухгалтерії» Партії регіонів головою ЦВК Михайлом Охендовським. 

Про це повідомив глава САП Назар Холодницький в інтерв'ю «Дзеркалу тижня». 

Прокурор прокоментував раніше оприлюднену виданням інформацію про те, що детективи НАБУ встановили отримання Охендовським 15 тисяч доларів від Партії регіонів. 

«Враховуючи суспільний інтерес та зацікавленість ЗМІ, завісу таємниці досудового розслідування, напевно, все ж таки слід привідкрити. У наданих НАБУ Віктором Трепаком документах ідеться про можливе отримання суб'єктом О. коштів на відшкодування витрат, пов'язаних з його відрядженнями за кордон як члена ЦВК. Перевіряються чотири факти можливого отримання ним коштів, загальна сума яких становить 16 734 долари США», — повідомив він. 

Водночас, за словами Холодницького, «жодного платежу на 15 тисяч доларів там немає». 

«Так, справді, певні грошові надходження на рахунки цієї особи у відповідні дати мали місце. Однак, повторюся, ідеальних збігів жодної із цих сум ми поки що не прослідковуємо, а отже, це покладає на прокурора тягар додаткового доказування, що це саме ці гроші. Відповідна робота проводиться, і змушений зазначити, що оприлюднення цих відомостей у пресі точно не допомогло слідству», — підсумував прокурор. 

Раніше видання повідомляло, що САП повернула в НАБУ проект підозри стосовно Охендовського, який виступає одним з фігурантів справи «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. 

«Детективи бюро чітко простежили, що одна з виплат Охендовському на суму 15 тисяч доларів за датою співпала з днем отримання ним такої ж суми коштів на особистий рахунок, після чого голова ЦВК нібито витратив їх за кордоном», — зазначала автор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підкуп ЦВК, преси і депутатів: про що «чорна бухгалтерія» Партії регіонів.

Пов`язані новини