УКРАЇНА

САП проводить перевірки прокуратур Житомирщини в рамках «бурштинової справи»

7 липня, 2017 13:18
УКРАЇНА/САП проводить перевірки прокуратур Житомирщини в рамках «бурштинової справи»
Зберегти
Вигляд
В рамках розслідування схем незаконного видобутку бурштину проводяться перевірки в місцевих прокуратурах Житомирської області.

В рамках розслідування схем незаконного видобутку бурштину проводяться перевірки в місцевих прокуратурах Житомирської області.

Про це повідомив глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, передає «РБК-Україна».

«Мною прийнято рішення звернутися до Генеральної інспекції з метою перевірки всіх прокуратур Житомирської області на причетність до таких схем» — повідомив Холодницький.

Зазначається, що у відеозаписі переговорів Розенблата з агенткою Катериною обговорюється питання отримання великих сум на «мотивацію державних службовців», а також вирішення питань в судах і місцевих прокуратурах Житомирської області.

Нагадаємо, прокуратура підозрює Розенблата в отриманні хабарів за внесення до парламенту законопроекту щодо зменшення ренти за видобуток бурштину з 25% до 5% та лобіювання інтересів компанії «Фуджейра», яка займається видобутком бурштину. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помпи, гроші, два депутата: що відомо про справу Розенблата

Розенблат проходить по цій справі разом із депутатом від «Народного фронту» Максимом Поляковим, однак 6 липня Комітет Ради визнав необґрунтованим подання ГПУ на депутата Полякова

Пов`язані новини