У мережі підтримка ульянівських курсантів вже дістала назву Satisfaction Challenge

16 січня у мережі з'явився двохвилинний ролик, знятий курсантами Ульянівського училища цивільної авіації, де вони танцюють у пародійних БДСМ костюмах під хіт Benny Benassi Satisfaction. 

Керівництво інституту назвало кліп «огидним», а учасникам пародії пригрозили відрахуванням. Росавіація створила спеціальну комісію для перевірки жартівливого відео, а регіональна прокуратура перевірила його на законність.

 

Відео: Youtube/Алексей Хлебин

Попри заходи жорсткої цензури, курсантів підтримали учні Рязанського сільськогосподарського технікуму Ульянівської області. Вони теж станцювали в гуртожитку в спідньому.

У коментарях до відео учням висловлюють «вдячність за підтримку і те, що показують, у якому стані перебувають гуртожитки».

 

Відео: Youtube/Вадим Лебедев

Пізніше з'явився ролик молодих людей, які танцюють під Satisfaction у спідньому та футболках МНС Росії.

Відео: Youtube/Diamond Dragon

Студентки Рязанського технікуму опублікували свою версію танцю.

 

Відео: Youtube/ГеймерПодТридцать

У мережі підтримка ульянівських курсантів вже дістала назву Satisfaction Challenge, проте ось відео, де пілот виконав свій танець підтримки під пісню Майкла Джексона.

Відео: Youtube/Sergey Tselikov

У 2015 році в мережі з'явилася пародія на Satisfaction, яку створили британські військові. 

Відео: Youtube/The FORCES Bible

Наразі петиція на підтримку ульянівських курсантів зібрала вже понад 40 тисяч підписів. Крім того, за них вступився губернатор Ульянівської області Сергій Морозов, який закликав не відраховувати студентів. Раніше курсантів підтримав мер Єкатеринбурга Євген Ройзман.

Поділитись: