Саудівська Аравія помилково атакувала союзників в Ємені

default/Саудівська Аравія помилково атакувала союзників в Ємені
Зберегти
Вигляд

Літаки міжнародної коаліції на чолі з Саудівською Аравією на прохання біглого президента Ємену Абд Раббо Мансура Гаді нанесли авіаудар по базі лояльних йому військових, повідомляє агентство Reuters.

Авіація атакувала військовий табір в горах біля міста Таїз, що на південному заході Ємену. Повідомляється, що під час бомбардування загинуло 30 осіб, ще приблизно 40 отримали поранення.

Представники арабської коаліції та уряду Ємену поки не прокоментували ситуацію.

Авіація міжнародної коаліції не вперше завдає помилкові авіаудари в Ємені. 28 вересня 2015 літаки обстріляли весільну процесію біля міста Аль-Мокха на південному заході країни. Тоді загинула 131 людина.

Коаліція, до якої входять дев'ять арабських країн на чолі з Саудівською Аравією, з березня 2015 завдає авіаудари по повстанцях в Ємені. З проханням про військову допомогу до країн звернувся діючий президент Ємену.

У Ємені у вересні 2014 року повстанці-хусити захопили столицю країни Сану. Вони оголосили про захоплення влади країні і розпуск парламенту. Президента Ємену заарештували, однак йому вдалося втекти з країни.

В ООН повідомили, що військовий конфлікт в Ємені за останній чотири місяці забрав життя близько 4500 чоловік, включаючи щонайменше 2 110 мирних жителів.

/ архівне фото @Saferworld via twitter

hromadske.tv