Саудівська Аравія стала першою країною, яка надала підданство роботу. Це сталося під час саміту «Інвестиційна ініціатива майбутнього»

Саудівська Аравія стала першою країною, яка надала підданство роботу. Це сталося під час саміту «Інвестиційна ініціатива майбутнього».

Про це повідомляє Bloomberg.

Роботом із підданством став прототип жінки на ім’я Софія. «Дякую Королівству Саудівської Аравії. Я пишаюся тим, що маю підданство», — прокоментувала подію Софія.

Таке рішення влади викликало обурення з боку багатьох інтернет користувачів, мешканців країни та особливо жінок. По-перше, усі звернули уваги на те, що робот не була одягнена у хіджаб та була присутня на заході без чоловіка-опікуна. Таких прав не мають жінки у цій країні.

Також противники підданства роботу висловились і з приводу того, що це рішення було дуже швидким. Адже, наприклад, трудові мігранти роками не можуть отримати підданство і дуже обмежені у правах.

Раніше у Саудівській Аравії жінку вперше призначили на важливу урядову посаду.

У Саудівській Аравії права жінок обмежені. Їм заборонено брати участь у виборах, також вони зобов’язані носити хустки і одяг, що закриває тіло з голови до ніг.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: