У новому підручнику історії Саудівської Аравії поруч з королем Фейсалом сидить магістр Йода

Заступник міністра освіти Саудівської Аравії Мухаммед аль-Харті, який відповідає за програми навчання і навчальні плани, був звільнений через скандал з приводу картинки в шкільному підручнику, на якій поряд з принцом Фейсалом ібн Абдель-Азізом, який згодом став королем Саудівської Аравії, зображений персонаж «Зоряних воєн» магістр Йода.

Там зображено підписання Фейсалом Статуту ООН в 1945 році, але по праву руку від нього на зображенні знаходиться Йода, передає SkyNews.

Міністр освіти Ахмед аль-Ісса вже вибачився і сказав, що ці підручники будуть вилучені і надруковані нові, а для з'ясування, яким чином була допущена така помилка, буде створено спеціальну комісію.

Автором картинки з Фейсалом і Йодою є саудівський художник Абдалла аль-Шері, це частина серії, в якій діячі арабської історії є сусідами з персонажами популярних фільмів, «щоб побудувати міст між молодим поколінням і важливими історичними подіями». За його словами, він не знав, що ця ілюстрація використовувалася в підручнику, однак при цьому, він отримав безліч позитивних повідомлень від фанатів Фейсала і Йоди.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: