Народний депутат України Надія Савченко і лідери самоназваних «ДНР» та «ЛНР» Олександр Захарченко та Ігор Плотницький не брали участі в засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську 7 грудня

Народний депутат України Надія Савченко і лідери самоназваних «ДНР» та «ЛНР» Олександр Захарченко та Ігор Плотницький не брали участі в засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську 7 грудня. Про це заявила прес-секретарка представника України в ТКГ, другого президента України Леоніда Кучми Дарина Оліфер, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Зазначені особи не брали участі в роботі Тристоронньої контактної групи 7 грудня і їх участь не передбачалося», — сказала Оліфер агентству «Інтерфакс-Україна» в понеділок.

За її словами, про цю зустріч Контактна група дізналася з преси.

Раніше ватажок самоназваної «ЛНР» Ігор Плотницький заявляв, що зустрічався з депутаткою Верховної Ради України Надією Савченко у столиці Білорусі заради обговорення обміну полоненими.

У політичній партії «Батьківщина», до якої належить Надія Савченко, вважають неприпустимими будь-які переговори з ватажками «ДНР» та «ЛНР».

Поділитись: