УКРАЇНА

Савченко не має наміру йти з партії «Батьківщина»

УКРАЇНА/Савченко не має наміру йти з партії «Батьківщина»
Зберегти
Вигляд
lead

Народний депутат України Надія Савченко заявила, що не має наміру йти з партії ВО «Батьківщина» і переходити в іншу політичну силу.

«Я не перебіжчик. Я не прийшла сьогодні з партією «Батьківщина», а тепер говорю: «Спасибі і йду в третю, десяту політичну силу, або стану позафракційним депутатом. Ні, не стану», — сказала Савченко під час прес-конференції в Києві.

Вона підкреслила, що буде шукати порозуміння для співпраці всередині фракції, але оцінювати колег буде, перш за все, за людськими якостями.

В даному контексті Савченко зазначила, що служила в армії, не дивлячись на те, що багато в чому не була згодна з існуючою системою.

«Я 10 років служила в армії не тому, що була згодна з цією системою. Але я з неї не бігла, як багато хто, тому що нібито в армії робити нічого. Я боролася з нею і створювала її зсередини», — сказала Савченко.

Депутатка запевнила, що готова невідкладно приступити до роботи у Верховній Раді. Вона бачить свою роботу в парламенті, перш за все, в напрямку забезпечення обороноздатності української армії.

Раніше, Савченко анонсувала свою роботу у спеціальній комісії з контролю за армією.

Пов`язані новини