Політика

Савченко не могла корегувати вогонь по російским журналістам - експертиза мобільних операторів

Політика/Савченко не могла корегувати вогонь по російским журналістам - експертиза мобільних операторів
Зберегти
Вигляд

У висновках експертизи зазначено, що в момент вбивства російських журналістів Савченко вже була в полоні і не могла корегувати вогонь.

«Питання зводиться до того, могли три телефони Савченко, два - МТС-Україна і один - Лайф при існуючих даних білінгу, перебувати в районі селища Стукалова Балка між 10:44 і 11:15. Якщо могли - значить, алібі по біллінгу немає», - написав адвокат Ілля Новіков у себе у Facebook.

Адвокат також додав, що «якщо телефони Надії в цей час точно перебували в Луганську, значить Савченко вже взяли в полон, і всі звинувачення у вбивстві журналістів летять в смітник».

За версією слідства, Савченко влазила для коригування вогню на 40-метрову щоглу.

Також Новиков нагадав, що за версією слідства, Савченко влазила для коригування вогню на щоглу заввишки 40 м.

«Знаходження під час цих сполук відповідного кінцевого обладнання з встановленою в ньому сім-картою мобільного оператора ТОВ «Астеліт» з номером +380630715321 в районі населеного пункту Стукалова Балка Луганській області неможливо, з урахуванням всіх можливих висот над рівнем місцевості», - йдеться у відповіді «Астеліту», яку Новіков не публікує повністю на прохання компанії.

Відповідь МТС-Україна: «В 10:44 у момент здійснення з'єднання з БС DON_LUG_DOM абонент 380664219241 з великою часткою ймовірності знаходився не далі 1,1 км від БС DON_LUG_DOM і не міг перебувати в районі селища Стукалова Балка».

Раніше слідство провело експертизу силами Центру спеціальної техніки Інституту криміналістики ФСБ. Висновок експертизи - технічна можливість, з урахуванням граничних характеристик дальності дії обладнання, існувала.

   / фото: Ілля Новіков Facebook

Пов`язані новини