Політика

Савченко не стане оскаржувати вирок російського суду після його винесення - адвокат

Політика/Савченко не стане оскаржувати вирок російського суду після його винесення - адвокат
Зберегти
Вигляд

Українська льотчиця Надія Савченко, обвинувачена в причетності до загибелі російських журналістів, не має наміру оскаржувати вирок, який винесе їй Донецький міський суд в Ростовській області, про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» посилаючись на адвоката Н.Савченко Іллю Новікова.

«Савченко дала нам чіткі інструкції з приводу того, що апеляції на вирок не буде. Вона не буде давати російському правосуддю шанс передумати з тієї простої причини, що вона цього не заслужила. Це буде останній суд над нею в Росії», - сказав І. Новиков.

За версією слідства, офіцер збройних сил України Н.Савченко 17 червня 2014 перебувала в розташуванні батальйону «Айдар» в районі селища Металіст Слов'яносербського району Луганської області, де вела приховане спостереження і коригування артилерійського обстрілу по ділянці блокпоста луганських ополченців з розташованими на ньому мирними громадянами , у тому числі трьома росіянами - кореспондентами ВГТРК. В результаті обстрілу двоє з них - Ігор Корнелюк і Антон Волошин загинули. Н.Савченко всі звинувачення відкидає.

Н.Савченко з липня 2014 знаходиться в Росії під вартою за звинуваченням у пособництві вбивству І.Корнелюка і А.Волошина на південному сході України. Термін її арешту продовжений до 16 січня 2016 року.

/ фото ru.tsn.ua

Пов`язані новини