Війна

Савченко обговорювала питання амністії з ватажками бойовиків — СБУ

15 грудня, 2016 18:24
Війна/Савченко обговорювала питання амністії з ватажками бойовиків — СБУ
Зберегти
Вигляд
В СБУ заявили, що Надія Савченко на переговорах із ватажками «народних республік» Ігорем Плотницьким та Олександром Захарченком обговорювала питання не тільки заручників, але й амністію та зняття економічних санкцій

В СБУ заявили, що Надія Савченко на переговорах із ватажками «народних республік» Ігорем Плотницьким та Олександром Захарченком обговорювала питання не тільки заручників, але й амністію та зняття економічних санкцій.

Про це під час брифінгу в Раді повідомив керівник Центру зі звільнення полонених при СБУ Юрій Кочанов.

«Я знаю, що обговорювалися кулуарно питання не тільки заручників, а також питання амністії та зняття економічних санкцій», — зазначив Кочанов.

Крім того він зауважив, що СБУ не знала про візит народної депутатки Надії Савченко до Мінська для участі у переговорах з бойовиками.

«Ні я особисто, ні СБУ не знали, що ведуться кулуарні ігри, і що народний депутат відвідав Мінськ», — сказав Кочанов.

Водночас представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко заявила: «Ми хочемо звернутися до партії Батьківщина із проханням взяти на себе відповідальність за те, що відбувається. Коли звільняли перший номер списку партії Батьківщина, уся країна намагалася допомогти».

Раніше повідомлялося, що СБУ допитала Савченко щодо її зустрічі з ватажками бойовиків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Савченко про зустріч з ватажками бойовиків: Я в них чорта не побачила.

Пов`язані новини