УКРАЇНА

Савченко відкидає звинувачення у держзраді та в агітації за здачу Криму

УКРАЇНА/Савченко відкидає звинувачення у держзраді та в агітації за здачу Криму
Зберегти
Вигляд
Депутатка Надія Савченко відкинула звинувачення у державній зраді і заявила, що лише хотіла допомогти мінському процесу набрати сили.

Депутатка Надія Савченко відкинула звинувачення у державній зраді і заявила, що лише хотіла допомогти мінському процесу набрати сили. Про це вона говорила на засіданні комітету Верховної ради з питань національної безпеки, передає «112 Україна».

«Будь-яка людина зі здоровим глуздом розуміє, що за наших людей необхідно боротися. Все що я хотіла зробити — це щоб мінський процес набрав сили. Людей потрібно повертати. Як би хто не критикував мої дії, закон я не порушувала, державну таємницю я зберігати вмію. Я не визнаю жодних звинувачень проти мене», — сказала депутатка у відповідь на претензії депутата Івана Винника.

За словами Савченко, вона не скоїла жодного злочина проти держави.

«Дуже часто мої слова люблять перебріхувати. Так от, я ніколи не казала, що Крим треба здати. Його здали. Я просто хочу, щоб людям перестали дурити голови. Ті, хто з високих трибун кричать вам, що Крим ми ніколи не здали, здали його в 2014 році», — сказа вона.

У відповідь на пропозицію депутата Андрія Тетерука про її виключення з комітету вона зазначила, що все одно буде присутньою на засіданнях.

«Мої вчинки не нанесли ніякої шкоді Україні. У вас не має ніяких доказів. Якщо ви виключите мене з цього комітету, то як народний депутат, я маю право бути в будь-якому комітеті. Я можу подати заяву ще раз», — сказала депутатка.

В кінці засідання депутати проголосували за виключення Надії Савченко з комітету ВР з питань національної безпеки і оборони.

Нагадаємо, 10 січня Савченко опублікувала списки із 129 полонених і 494 зниклих безвісти на Донбасі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Депутатка Надія Савченко розповіла про сценарії деокупації Донбасу та Криму»

Пов`язані новини