Депутатка Верховної Ради України Надія Савченко в окупованому Донецьку відвідала 2 камери, де утримують 6 українських військовополонених

Депутатка Верховної Ради України Надія Савченко в окупованому Донецьку відвідала 2 камери, де утримують 6 українських військовополонених.

Про це Савченко повідомила у Facebook.

За її словами, полонені утримуються у жахливих умовах, зокрема сирості та холоді. Також Савченко відзначила, що стан здоров'я багатьох з них є важким та потребує негайної і кваліфікованої медичної допомоги. «Також життя деяких полонених є під загрозою».

«Речі від рідних передали. Чекаємо до завтра. Обіцяли дати можливість відвідати всіх, хто є в Мінських списках», — написала Савченко.

Вона, зокрема, звернулася до лідерів «нормандської четвірки» (України, Франції, Німеччини та Росії) з проханням терміново прискорити звільнення українських військовополонених, що знаходяться на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

«Звертаюсь до Вас з проханням негайно прискорити процес обміну військовополонених в рамках Мінської Угоди, що було Вами підписано, адже зараз вкрай необхідно врятувати людські життя полонених та повернути їх сім'ям. Сподіваюсь на Вашу швидку реакцію на цей лист», — написала Савченко.

Раніше у «ДНР» повідомили про прибуття в окупований Донецьк Савченко та Рубана

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: