Народна депутатка Надія Савченко заявила, що думає, чи давати свідчення в СБУ стосовно поїздки на окуповані території Донецької області.

Народна депутатка Надія Савченко заявила, що думає, чи давати свідчення в СБУ стосовно поїздки на окуповані території Донецької області.

Про це вона сказала журналістам перед брифінгом, повідомляє кореспондент Громадського.

«Я ще подумаю, чи свідчити в СБУ, мені прийшла пропозиція», — сказала вона.

Також, Савченко передала листи від полонених матерям.

«Я передала листи, листи від рідних, які вони написали ще в серпні - червоний хрест передав аж у лютому, от це термін роботи цієї організації, а я передала за два дні», — сказала Савченко.

 

За словами депутатки, обмін можна було б провести швидко, якби «не заважала СБУ».

«Я казала на камери, що в «Мінськові» не має сенсу, треба зустрічатись у Донецьку, тоді могли б поміняти вже цього разу, якби Рубану не заважали. Я намагалась співпрацювати з СБУ, якби вони допомагали у звільненні полонених», — сказала Савченко.

За її словами, у колонії вона знайшла ще 6 полонених.

«Я тільки в одній колонії знайшла на 6 людей більше, може є інші, якщо пройтись іншими колоніями», — підкреслила Савченко.

24 лютого Надія Савченко відвідала камери з 6 українськими полоненими в окупованому Донецьку, куди вона поїхала разом із Володимиром Рубаном.

25 лютого Савченко перевірила умови утримання українських полонених в окупованому Донецьку й оприлюднила список полонених, яких їй вдалось відвідати. 

27 лютого СБУ скасувала Рубану дозвіл про перетин лінії зіткнення на Донбасі. 

Згодом в ефірі Громадського Рубан назвав заборону поїздок на Донбас «помстою СБУ за Савченко».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

 

Поділитись: