Війна

Савченко за ґратами, самогубство льотчика та Катеринівка після відвідин президента

28 березня, 2018 19:30
Війна/Савченко за ґратами, самогубство льотчика та Катеринівка після відвідин президента
Зберегти
Вигляд
Правосуддя перехідного періоду, самогубство льотчика Володимира Волошина та візит президента до Катеринівки

З народної героїні в терористку №1. Народну депутатку Надію Савченко підозрюють у спробі повалення конституційного ладу, спробі вбивства президента та інших перших осіб держави, підготовці терористичного акту, незаконному перевезенні зброї. Запобіжний захід для Савченко Шевченківський райсуд обирав майже цілий день.

Прокуратура вимагала 2 місяці під вартою, адвокати ж наполягали, що вся справа проти їхньої підзахисної політично мотивована, а сама Савченко, якби хотіла втекти, то вже давно б це зробила, бо має можливість виїздити як депутатка за кордон.

Дивіться також в ефірі програми «Громадське.Схід» о 21:00 детальніше про таке: 

— Правосуддя перехідного періоду: як судити суддям під час неологошеної війни. Говоримо із суддею Верховного суду України Миколою Мазуром.

— Самогубство льотчика. Чому легендарний бойовий льотчик Владислав Волошин, який має нагороди за бойові вильоти на Донбасі, вчинив самогубство вже у мирному Миколаєві, живучи з сім'єю. Спецрепортаж про те, що могло стати причиною самогубства Волошина.

— Катеринівка наша. Про звільнення цього села на Луганщині повідомили вже вдруге з початку війни, і про це самим мешканцям розповідав президент Петро Порошенко, який поїхав у село і привітав зі звільненням мешканців особисто. От тільки самі катеринівці розповіли Громадському, що бойовиків там ніколи і не було. А військові розповіли, що ще на Новий рік вони облаштували біля села позиції, яких раніше не було. Журналісти Громадського поїхали в село після президента, щоб перевірити, чи справді його мешканці більше не в «сірій зоні» і так усе, як про це розповідав Порошенко.

Програма «Громадське.Схід» висвітлює ситуацію на окупованих територіях Донбасу та лінії зіткнення. Ми розповідаємо про долі людей, яких безпосередньо торкнулася війна і досліджуємо дії влади стосовно врегулювання конфлікту.

Ведуча програми — Анастасія Станко. Автори, журналісти — Анна Тохмахчі, Ігор Шевчук. 

Також дивіться програми: «Реформа»«Громадське.Крим»,

 «Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини