Політика

Савченко знаходиться в московському СІЗО №6 – адвокат

Політика/Савченко знаходиться в московському СІЗО №6 – адвокат
Зберегти
Вигляд

Українська льотчиця Надія Савченко, яку вчора таємно перевели з воронецького СІЗО, зараз перебуває у московському СІЗО №6. Про це повідомив адвокат Савченко Марк Фейгін.

«Все, що я писав вчора про «поставлену» оперативну роботу в СІЗО-6 виходить буде використано проти Надії Вікторівни (…) Савченко спробують розвести на часткове визнання вини, відмову від адвокатів і типу співпрацю зі слідством та оперативниками», - написав він у Twitter.

«Також змушений повідомити, що в оточенні близьких Надії Савченко час від часу з'являються заслані Кремлем персонажі. Типу, допомагають», - додав він

За повідомленням, наразі інший захисник Ілля Новіков вже перебуває у СІЗО №6.

Нагадаємо, що вчора з’явилася інформація про зникнення Надії Савченко з воронезького СІЗО, де її утримували до цього часу. При цьому ані родичів, ані адвокатів не попередили про переведення і не повідомили про нове місце перебування. У зв’язку з цим, українське консульство, а також Секретаріат уповноваженого Верховної Ради з прав людини направили ноту протесту з вимогою негайно повідомити, де знаходиться затримана.

UPD: Завтра Басманний суд о 10:00 розглядає скаргу захисту Савченко на постанову слідства про стаціонарну психекспертизу. Про це повідомив один з її захисників Ніколай Полозов.

Пов`язані новини