УКРАЇНА

СБУ домоглася в суді арешту 41% акцій «Мотор-Січі»

11 вересня, 2017 18:30
УКРАЇНА/СБУ домоглася в суді арешту 41% акцій «Мотор-Січі»
Зберегти
Вигляд
Служба безпеки України розслідує продаж контрольного пакету підприємства «Мотор-Січ». У Шевченківському суді Києва відомство домоглося арешту 41% акцій запорізького заводу

Служба безпеки України розслідує продаж контрольного пакету підприємства «Мотор-Січ». У Шевченківському суді Києва відомство домоглося арешту 41% акцій запорізького заводу.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Суд арештував акції підприємства у власності п’яти офшорних компаній, які знаходяться на рахунках зберігача Dragon Capital (Київ), у зв’язку з підозрами про спробу перемістити активи підприємства з України, що призведе до ліквідації.

«Досудовим розслідуванням установлено, що з 2016 року по теперішній час невстановлені особи з числа нинішніх і колишніх посадовців і кінцевих бенефіціарів власників «Мотор Січ», діючи за попередньою змовою між собою з метою ослаблення держави шляхом руйнування зазначеного підприємства ..., здійснили низку угод купівлі-продажу контрольного пакета акцій товариства на користь іноземних компаній, які мають намір перемістити активи і виробничі потужності товариства за межі України, що призведе до його ліквідації», — ідеться в повідомленні.

«Мотор-Січ» — одне з провідних підприємств із випуску авіаційних двигунів для літаків і вертольотів, а також промислових газотурбінних установок. Головний офіс знаходиться в Запоріжжі.

Раніше електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь», що у Запоріжжі, закрив представництво в Москві у зв’язку з економічною недоцільністю подальшої діяльності.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини