В Службі безпеки України визнали, що затримали адвоката депутата Онищенка Андрія Циганкова. Його допитали в рамках розслідування справи про фінансування тероризму.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

«Дійсно, вранці 24 жовтня 2016 року, один із захисників громадянина України Онищенка був затриманий і доставлений слідчими СБ України для проведення за його участі процесуальних дій», — йдеться у повідомленні. 

За результатами допиту Циганкова, були отриманні дані, які мають «доказове значення у кримінальному проваджені, що розслідується за ознаками правопорушення, передбаченого ст.110-2 Кримінального кодексу (фінансування сепаратизму)». Наразі слідство триває, додали в СБУ.

Нагадаємо, 24 жовтня рада адвокатів повідомила, що у «Борисполі» СБУ затримала захисника Онищенка Андрія Циганкова.

10 серпня Онищенка оголосили у всеукраїнський розшук. Раніше Онищенко заявляв, що перебуває у Лондоні та попросив Великобританію надати йому притулок

У справі Онищенко заарештували майна на 700 мільйонів гривень.

Крім того, національне антикорупційне бюро України оприлюднило документи, які свідчать про причетність офісу адвоката Андрія Циганкова до діяльності фіктивних підприємств у газовій схемі депутата Олександра Онищенка.

Поділитись: