СБУ і прикордонники перевірять, чи справді російська співачка Юлія Самойлова, яка виступатиме на пісенному конкурсі Євробачення-2017 у Києві, незаконно перебувала на території анексованого Криму.

Державна прикордонна служба та служба безпеки України перевірять, чи справді російська співачка Юлія Самойлова, яка представлятиме Росію на пісенному конкурсі Євробачення-2017 у Києві, незаконно перебувала на території анексованого Криму.

Як повідомив Громадському прес-секретар ДПСУ Олег Слободян, його відомство наразі вивчає це питання.

«Позиція ДПСУ дуже проста і лаконічна. Ми бачили цю інформацію, зараз ми її вивчаємо. Але в будь-якому випадку рішення, яке ми приймемо, буде лежати в інтересах національної безпеки і буде направлене на належне проведення конкурсу Євробачення. Наразі ми над цим працюємо», — сказав він.

Прес-секретарка СБУ Олена Гітлянська заявила, що її відомство також вивчає цю проблему і ухвалить «виважене рішення» щодо в’їзду російської співачки на територію України. 

«Підкреслюю, наша позиція ґрунтуватиметься виключно на нормах українського законодавства та інтересах національної безпеки», — написала вона в мережі Facebook.

Обидва відомства обіцяють найближчим часом оголосити результати перевірки інформації про перебування Самойлової в анексованому Криму.

Раніше повідомлялося, що співачка, яка представлятиме Росію на Євробаченні-2017 у Києві, незаконно відвідувала анексований Крим.

На афіші концертів Самойлової значиться, що 27 червня 2015 року вона мала виступ у Керчі в рамках фестивалю «Мир спорта и добра».

Виступ у м. Керч. Гала-концерт фестивалю «Мир спорта и добра», jsvok.ru/afisha

Фотографія з виступу Самойлової в Керчі також  на її сторінці в мережі «Вконтакте» та Instagram.

Як повідомляє телеканал «Дождь», у Кремлі не вважають провокацією висування на Євробачення співачки, яку можуть не пустити до України через відвідування анексованого Криму. Про це заявив речник президента Росії Дмітрій Пєсков.

«Я б зовсім не став використовувати слово «провокація». Це вибір російського телеканалу, і нічого провокативного ми тут не бачимо. У Криму бували усі. Практично немає людей, які б там не бували», — сказав він.

«Це міжнародний конкурс і країна-організатор має дотримуватися тих міжнародних правил, за якими конкурс проводиться», — сказав він.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile