Життя

СБУ ліквідувала терористичну групу під Слов'янськом

Життя/СБУ ліквідувала терористичну групу під Слов'янськом
Зберегти
Вигляд

У суботу 5 липня СБУ в ході спеціальної операції ліквідувала терористична група бойовиків у Слов’янському районі. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки.

Затримано чотирьох членів цієї групи, які діяли в тилу сил АТО. Бойовики чинили збройні напади на військовослужбовців АТО та знищувала українську військову техніку, повідомляють у СБУ.

«Тактика дій вказаної групи полягала в організації засідок на колони української військової техніки. Встановлено, що вказана терористична група на території Слов’янського району здійснила ряд терористичних актів, зокрема, знищила 1 БМП, 3 БТР, 8 автомобілів «Урал» та «Хаммер» Збройних Сил України. Встановлено, що саме ці бойовики підірвали залізничну колію на перегоні станцій Букіно-Святогірськ. Свої злочинні дії бандити фіксували на відео для звіту перед своїми російськими ватажками», – йдеться у заяві СБУ.

Спецслужба повідомляє, що група бойовиків фінансувалась з Російської Федерації.

У затриманих вилучили автоматичну зброю, снайперську гвинтівку, реактивний протитанковий гранатомет, ручний протитанковий гранатомет, гранати, тепловізор, боєприпаси та вибухівку.

Інших учасників терористичної групи зараз розшукують.

Пов`язані новини