Життя

СБУ: На Луганщині ліквідовано диверсійно-розвідувальну групу бойовиків

Життя/СБУ: На Луганщині ліквідовано диверсійно-розвідувальну групу бойовиків
Зберегти
Вигляд

Оперативні групи Служби безпеки України знешкодили диверсійну групу та затримали двох членів терористичної організіції «ДНР», що перебували на звільнених територіях.

Поблизу с. Олександрівка Луганської області контррозвідники Служби безпеки України виявили розвідувально-диверсійну групу, що діяла проти сил АТО. У ході спецоперації співробітники СБУ спільно з підрозділом ГУР МО України затримали одного з членів групи, іншого ліквідовано. Вилучено вогнепальну зброю, у т.ч. гранатомет.

У м. Волноваха Донецької області затримано члена терористичної організації «ДНР», у помешканні якого вилучено АК-74, ПМ, 2 гранати, близько 500 набоїв, 200 гр. пластиду, а також агітки з протиправними закликами. Під час затримання зловмисник чинив збройний опір правоохоронцям.

У м. Костянтинівка Донецької області співробітники СБУ затримали місцевого мешканця, котрий на замовлення терористів «ДНР» неодноразово виготовляв саморобні вибухові пристрої та безпосередньо брав участь у підготовці терактів. У помешканні зловмисника вилучено саморобні вибухові пристрої та матеріали для їх виготовлення.

Пов`язані новини