У Хмельницькій області під час обшуків на підприємствах, пов'язаних з розкраданням державних коштів, народний депутат побив одного зі співробітників Служби безпеки України.

У Хмельницькій області під час обшуків на підприємствах, пов'язаних з розкраданням державних коштів, народний депутат побив одного зі співробітників Служби безпеки України.

Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

В ході обшуку депутат надав фізичний опір слідчо-оперативній групі, викликав охорону, і в результаті зіткнення особисто наніс співробітнику СБУ тілесні ушкодження. Наразі силовик із черепно-мозковою травмою знаходиться в лікарні.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», обшуки проводилися на підприємствах «Аграрна компанія 2004» та «Хмельницька ШБУ-56», які належать народному депутату України від групи «Воля народу» Сергію Лабазюку.

Фото: скріншот з Youtube

Сам Лабазюк у коментарі «Незалежному громадському порталу» спростував повідомлення.

Обшуки пов'язані з багатомільйонними розкраданнями бюджетних коштів посадовими особами Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, повідомили в СБУ. 

«Протягом 2015-216 років «автомобільні» чиновники склали ряд договорів з двома комерційними структурами на поточний ремонт доріг. Співробітники СБУ з'ясували, що фірми належать одному з народних депутатів. Також він фактично контролював дії Служби автомобільних доріг, з ним узгоджувалися об'єкти ремонту і вартість робіт», — зазначено в повідомленні СБУ.

Схему розкрадань організували через структури, «підконтрольні одному з народних депутатів».

Генпрокуратура поінформувала, що зараз тривають обшуки у 14 адресами, а саме: в адміністративних приміщеннях Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, офісних приміщеннях суб'єктів господарювання, а також за місцем проживання і реєстрації осіб, які можуть бути причетні до вказаних правопорушень.

Нардеп Сергій Лабазюк обраний до ВР у виборчому окрузі №188 (Хмельницка обл.), є членом комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile