Війна

СБУ назвала організаторів обстрілу автобусу під Волновахою

9 березня, 2017 18:00
Війна/СБУ назвала організаторів обстрілу автобусу під Волновахою
Зберегти
Вигляд
До обстрілу пасажирського автобуса під Волновахою в січні 2015 року причетні полковник Збройних сил Росії Анатолій Сінєльніков і громадянин України, так званий «військовий комендант Докучаєвська» Юрій Шпаков.

Служба безпеки України і Генпрокуратура України встановила осіб, причетних до теракту у Волновасі, що стався 13 січня 2015 року. 

Про це під час брифінгу розповів заступник головного слідчого управління СБУ Віталій Маяков.

«Нам вдалося отримати докази, що стали підставою для повідомлення про підозру конкретним особами, а саме громадянину Росії, військовослужбовцю, полковнику Сінєльнікову А. О. і громадянину України Шпакову Ю.М.», — заявив він.

За словами представника СБУ, встановлено, що обстріл вівся з окупованого самоназваною «ДНР» Докучаєвська.

«Шпаков керував безпосередньо артилерійським батальйоном, який вів обстріл, а Сінєльніков займав посаду командира, так званого куратора, 5-ї армійської бригади і командував діями Шпакова», — сказав Маяков.

Повідомлення про підозру їм надіслали поштою. Шпаков зараз знаходиться у непідконтрольному Україні Донецьку, додали в СБУ.

Нагадаємо, 13 січня 2015 року на автодорозі «Слов’янськ-Донецьк-Маріуполь» снарядами «Граду» терористи вбили 12 людей, які знаходилися в автобусі Златоустівка – Донецьк. Ще 18 були поранені.

Серед загиблих були мирні мешканці Волновахи та району, Донецька, Докучаєвська, Макіївки.

Цього року у Волновасі відкрили пам’ятник загиблим. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини