УКРАЇНА

СБУ не має претензій до моряків — Денісова про затримання російського судна у Херсоні

12 серпня, 2018 11:47
УКРАЇНА/СБУ не має претензій до моряків — Денісова про затримання російського судна у Херсоні
Зберегти
Вигляд
Служба безпеки України та Державна прикордонна служба не мають претензій до моряків судна «Механік Погодін», затриманому в Херсоні 10 серпня.

Служба безпеки України та Державна прикордонна служба не мають претензій до моряків судна «Механік Погодін», затриманому в Херсоні 10 серпня.

Про це повідомила уповноважена з прав людини Верховної Ради  Людмила Денісова у Facebook.

«Ще вчора я отримала інформацію від Служби безпеки та Прикордонної служби, що саме до людей вони претензій не мають. На судні перебуває 12 членів екіпажу включно із капітаном, які є громадянами Російської Федерації. Всі вони пройшли прикордонний контроль, вільні в своїх пересуваннях, їх ніхто не утримує. Вони не під санкціями», — зазначила омбудсмен.

За її словами, моряки нікуди не виходять, залишаються на судні.

Денісова уточнила, що під санкціями перебувають судно і майно, яке за попередніми даними належить компанії ВЕБ «Лізінг»,  внесеній до санкційного списку 26 липня 2018 року.

Вона підтвердила, що суд щодо арешту майна відбудеться у понеділок, 13 серпня.

«Втім я переговорила з капітаном, залишила йому свої контакти на випадок, якщо будуть зауваження та побажання. На цей момент жодних скарг/зауважень/побажань не висловлюють», — додала Денісова.

Як повідомлялося, у п'ятницю, 10 серпня, у Херсонський морський торговельний порт зайшло судно Mekhanik Pogodin, що належить російській компанії, яка перебуває під українськими санкціями.

Пов`язані новини