УКРАЇНА

СБУ не причетна до блокування бізнес-центру «Гулівер» у Києві — Ткачук

25 листопада, 2016 13:55
УКРАЇНА/СБУ не причетна до блокування бізнес-центру «Гулівер» у Києві — Ткачук
Зберегти
Вигляд
СБУ, Нацполіція та ГПУ проводить обшуки у «Гулівері». Через це адміністрація бізнес-центру прийняла рішення про блокування доступу до будівлі.

СБУ, Нацполіція та ГПУ проводить обшуки у «Гулівері». Через це адміністрація бізнес-центру прийняла рішення про блокування системи доступу до будівлі.

Про це під час брифінгу заявив керівник апарату Служби безпеки України Олександр Ткачук.

За його словами, співробітниками СБУ разом з Генпрокуратурою та Нацполіцією ініційовано проведення низки слідчих дій в рамках проваджень щодо банку «Михайлівський».

«Нашими співробітниками, зокрема, ініційовано проведення слідчих дій на території бізнес-центру, не розважального, а саме офісного центру. Коли правоохоронці з'явилися поряд з офісним центом, охороною та адміністрацією будівлі було ухвалено рішення про блокування системи доступу до будівлі, відключення ліфтів і інші дії, які призвели до того, що окремі люди не могли потрапити всередину будівлі. Ці дії обмеження жодним чином не пов'язані з будь-якими діями, які вживали українські правоохоронці», — наголосив Ткачук.

Раніше повідомлялося, що СБУ проводить обшуки у бізнес-центрі «Гулівер», в результаті чого роботу центру було заблоковано.

Нагадаємо, 14 листопада Шевченківський районний суд Києва у справі про розкрадання коштів банку «Михайлівський» наклав арешт на «Гулівер».

Пов`язані новини