Політика

СБУ не змогла знайти паспорт Труханова

Політика/СБУ не змогла знайти паспорт Труханова
Зберегти
Вигляд

Одеське управління Служби безпеки України не змогло з’ясувати, чи має міський голова Одеси Геннадій Труханов російське громадянство. Про це повідомила прес-служба відомства.

«У зв’язку з тим, що у заяві відсутні питання, що відносяться до компетенції СБУ, вона була скерована за належністю до ГУ Державної міграційної служби України в Одеській області, ГУ Національної поліції України в Одеській області та ГУ Державної фіскальної служби України в Одеській області», — повідомили в СБУ.

У спецслужбі відзначили, що в ході розмови з самим Трухановим та місцевими активістами не зуміли виявити доказів наявності в мера Одеси паспорта громадянина РФ.

«На жаль, вони лише повторювали раніше поширену інформацію і надали ксерокопії документів, які важко розцінювати як докази, хоча вони долучені до матеріалів перевірки», — зазначили в спецслужбі.

Нагадаємо, міський голова Одеси Геннадій Труханов є російським громадянином, йдеться у розслідуванні програми «Слідство.Інфо» на Громадському «Капітан» під триколором». Сам Труханов заперечує інформацію щодо російського паспорта.

Пов`язані новини