Служба безпеки України проводить обшуки у підприємстві «Смарт-Холдинг», яке належить депутату від «Опозиційного блоку» Вадиму Новинському. Про це повідомляє прес-служба холдингу.

Наразі обшукують регіональні офіси «Смарт Мерітайм Груп» в Херсоні, представництво компанії Regal Petroleum в селі Яхникі (Полтавська область) та компанію, яка володіє банком «Юнекс».
Представники СБУ прийшли з обшуками на підставі рішень судових інстанцій.

Офіційно представникам компанії було повідомлено, що обшуки проводяться за підозрою у причетності підприємств до фінансування тероризму.

«Смарт-Холдинг офіційно заявляє, що ані керуюча компанія, ані її підприємства, ані її бенефіціар — один з лідерів «Опозиційного блоку» Вадим Новинський — не мають ніякого відношення до цих надуманих звинувачень», — повідомляє прес-служба холдингу.

Нагадаємо, що в січні на сайті електронних петицій з’явилось звернення, яке закликає президента розглянути законність надання Новинському громадянства України. Петиція набрала потрібну кількість підписів в відведені для збору строки, після чого президент доручив Державній міграційній службі України провести перевірку щодо громадянства Новинського.

Напередодні Суднобудівний завод Новинського визнали банкрутом.

Поділитись: