Політика

СБУ оголосила в розшук Клюєва

Політика/СБУ оголосила в розшук Клюєва
Зберегти
Вигляд

Служба безпеки України оголосила у розшук народного депутата Сергія Клюєва.

Відповідне повідомлення розміщено на сайті Міністерства внутрішніх справ у розділі «Особи, які переховуються від органів влади».

Зазначається, що Клюєв переховується від органів прокуратури. З 4 червня правоохоронцям невідоме місце його перебування.

 

Натомість начальник Головного слідчого управління СБУ заявив, що Клюєва у розшук не оголошували.

«Головним слідчим управлінням СБУ наразі не розслідується кримінальне провадження щодо Клюєва С.П., тому й не оголошувався його розшук слідчими СБ України», – написав він у Facebook.

Вовк зазначив, що на сайті МВС могла статись технічна помилка.

/ UPD

За інформацією депутата Сергія Лещенка, поява Клюєва у списку розшукуваних осіб пов'язана з тим, що він не з'явився на допит в Генпрокуратуру.

«Оскільки Клюєв так і не з'явився, слідчий ГПУ виніс постанову про розшук Клюєва і дав доручення СБУ, яке повинно було організувати подальший процес. Але в понеділок адвокати Клюєва вийшли на зв'язок і сказали, що їхній клієнт не втік, а був на лікарняному – і в понеділок він дійде до Генпрокуратури з довідкою про свою хворобу… Всі чекають кінця дня, з'явиться Клюєв у слідчого чи ні», – написав він у Facebook.

/ UPD

Речник МВС Артем Шевченко на брифінгу повідомив, що Клюєв перебуває у розшуку з 3 червня.

«Ми, відповідно до документів, які надійшли з СБУ, внесли цю особу в розшукові обліки МВС – на підставі матеріалів», – сказав він.

Шевченко зазначив, що МВС не має інформації про перебування Клюєва.

«Не можу сказати, де він. СБУ займається розшуком. Є доручення ГПУ до СБУ – розшукати цю особу. Ми не шукаємо, ми лише розмістили в нас на сайті», – сказав Шевченко.

Як повідомлялось, 4 червня Клюєв не прийшов на допит до Генеральної прокуратури.

Напередодні Верховна Рада позбавила Клюєва депутатської недоторканності. Після цього Клюєв намагався вилетіти у Відень, проте його не пропустили прикордонники.

Клюєва звинувачують у зловживанні владою та шахрайстві.

Пов`язані новини