УКРАЇНА

СБУ перекрила канал постачання запчастин військової техніки з Одеси в Росію

17 листопада, 2016 11:45
УКРАЇНА/СБУ перекрила канал постачання запчастин військової техніки з Одеси в Росію
Зберегти
Вигляд
Співробітники Служби безпеки України перекрили канал постачання до Росії товарів подвійного використання та військового призначення, зокрема запчастин до військових літаків та підводних човнів

Співробітники Служби безпеки України перекрили канал постачання до Росії товарів подвійного використання та військового призначення, зокрема запчастин до військових літаків та підводних човнів.

Про це повідомляє прес-служба СБ України.

«Правоохоронці виявили, що зловмисники через водія рейсового автобуса «Одеса – Ростов-на-Дону» намагалися перевезти до Росії товари, які підлягають державному експортному контролю. Співробітники спецслужби вилучили на митному посту в Харківській області партію запчастин подвійного призначення, приховану в транспортному засобі», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що під час обшуків у складських приміщеннях одеської фірми-відправника оперативники СБУ виявили деталі приладів, що використовуються в авіаційній та космічній галузях, технічну документацію та печатки непрацюючого заводу на продукцію.

Крім того, вилучено 11 відреставрованих моторів та насосів зрідженого газу, які використовуються у тому числі й у військовій сфері.

«Експертиза підтвердила, що вилучені у водія автобуса прилади є товарами подвійного призначення», — повідомили в СБУ.

Наразі тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення замовників товарів подвійного призначення.

Пов`язані новини