Політика

СБУ перешкоджала виходу програми антикорупційних розслідувань - журналісти

Політика/СБУ перешкоджала виходу програми антикорупційних розслідувань - журналісти
Зберегти
Вигляд

СБУ вимагало зупинити вихід сюжети програми Схеми за дві години до ефіру. 

«Сьогодні, за декілька годин до виходу в ефір сюжету програми Схеми, коли випуск повністю змонтовано і передано на Перший Суспільний без можливості вносити будь-які зміни в його зміст, ми отримали лист за підписом голови начальника управління столичного СБУ Глуговського з вимогою зупинити вихід матеріалу в ефір», - повідомила ведуча та соавторка програми Наталка Седлецька.

Репортаж присвячений елітним автомобілям, на яких їздять співробітники СБУ.

Журналістка також зазначила, що саме підлеглі Глуговського напали на знімальну групу програми Схеми під час зйомок під будівлею СБУ. Напад наразі розслідується Військовою прокуратурою київського гарнізону.

«Під час зйомок авто біля головного управління СБУ в Ктєві та області, що на Аскольдовому провулку, на нашу знімальну групу силовики вчинили напад. У той же день голова служби Василь Грицак публічно пообіцяв свою допомогу в ідентифікації оперативних співробітників задля їхньої безпеки, проте – нічого не зробив», - пише Седлецька.

 

Журналісти надіслали офіційний запит до СБУ з проханням допомогти ідентифікувати героїв сюжету. Відповідь від СБУ прийшла тоді, коли в сюжет технічно неможливо внести будь-які зміни.

hromadske.tv

Пов`язані новини