ENRU

СБУ підозрює посадовців держустанови часів Януковича у привласненні 130 млн грн

Співробітники Служби безпеки попередили виникнення надзвичайних ситуацій на об’єкті критичної інфраструктури підвищеної небезпеки — аміакопроводі державного підприємства «Укрхімтрансаміак».

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Правоохоронці встановили, що топ-менеджмент підприємства, призначений за часів екс-президента Януковича, протягом 2012-2016 років привласнив понад 130 мільйонів гривень Укрхімтрансаміаку», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ці гроші мали спрямовуватись на підтримку функціонування аміакопроводу у безпечному для населення стані.

The Security Service of Ukraine

Дії посадовців створили реальні передумови для виникнення екологічної катастрофи через утримання аміакопроводу в неналежному стані, заявили в Службі.

СБУ спільно з Генпрокуратурою задокументували факти розкрадання коштів держпідприємства колишнім топ-менеджментом.

Під час обшуків в офісі «Укрхімтрансаміаку» правоохоронці вилучили документацію та інші докази, які підтверджують причетність екс-чиновників до неправомірних дій.

Триває досудове розслідування у низці кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366, ч. 1 ст. 367 та ч. 5 ст. 191 КК України.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram