Причиною обшуків СБУ  офісу «Інтертелекому» став несанкціонований канал зв’язку з тимчасово окупованим Кримом, який можливо контролювався спецслужбами РФ

Причиною обшуків СБУ  офісу «Інтертелекому» став несанкціонований канал зв’язку з тимчасово окупованим Кримом, який можливо контролювався спецслужбами РФ.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Правоохоронці встановили, що одне з українських підприємств телекомпослуг передало у користування російським провайдерам частину свого обладнання та мережі в анексованому Криму. Трафік з півострову надходив на технічний майданчик компанії на території України, через який забезпечувався телефонний зв’язок Криму з Росією та невизнаною Придністровською Молдавською Республікою», — йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією, підприємство фактично продовжувало надавати телекомпослуги на території півострову, що заборонено законодавством України.

Також повідомляється, що завдяки протиправним діям службовців підприємства російські спецслужби отримали можливість для несанкціонованого втручання у роботу телекомунікаційних мереж українських операторів зв’язку.

«Під час обшуків у технічних та офісних приміщеннях підприємства телекомпослуг оперативники СБ України виявили серверне обладнання, яке використовувалося для маршрутизації трафіку з АР Крим. У комерсантів також вилучено значну суму готівки», — зазначається в повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в одеській компанії «Інтертелеком» заявили про обшуки СБУ, у зв'язку з чим компанія частково припинила роботу.

Поділитись: