У Службі безпеки України замах на ватажка самоназваної «ЛНР» Ігоря Плотницького пов'язали з боротьбою за владу серед бойовиків, повідомив радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт.

«За своїм закритими каналами можу підтвердити цю інформацію. Дійсно був замах на Ігоря Плотницького. Він отримав поранення. Можу сказати, це лише підтвердження того, що там (на окупованому Донбасі – ред.) постійно йде боротьба за владу, грошові потоки, і вони ділять між собою ці канали», – сказав Тандіт в ефірі «112 Україна».

Разом з тим, Тандіт відмовився коментувати чи був вибух машини Плотницького нещасним випадком або замахом на його життя.

«Некоректно було коментувати. Можу лише підтвердити, що в Донецьку і Луганську люди живуть неспокійно...вони постійно наражаються на загрозу замаху на своє життя...Немає там влади, немає законів. І в Донецьку, і в Луганську постійно йде боротьба за владу, йдуть зачистки, ущільнення, реорганізація. Зрозуміло, що він (Плотницький – ред.) один з тих, хто може бути підданий небезпеці», – додав Тандіт.

Нагадаємо, у Луганську в результаті вибуху машини було поранено ватажка «ЛНР» Плотницького.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile