УКРАЇНА

Працівник СБУ був під будинком Шабуніна випадково і буде покараний — генерал Кононенко

15 травня, 2017 14:56
УКРАЇНА/Працівник СБУ був під будинком Шабуніна випадково і буде покараний — генерал Кононенко
Зберегти
Вигляд
Працівник Служби безпеки України був під будинком лідера Центру протидії корупції Віталія Шабуніна і буде покараний через те, що спровокував звинувачення в адресу СБУ.

Працівник Служби безпеки України був під будинком лідера Центру протидії корупції (ЦПК) Віталія Шабуніна і буде покараний через те, що спровокував звинувачення в адресу СБУ.

Про це під час брифінгу у Києві заявив начальник департаменту захисту національної державності СБУ Віктор Кононенко, передає кореспондентка Громадського.

Кононенко зазначив, що, напевно, йдеться про співробітника СБУ з прізвищем Матковський. Він підтвердив, що такий співробітник був на акції біля будинку Шабуніна, але запевнив, що Служба «не працює ні по Шабуніну, ні по іншим українським громадським діячам».

«Працювали в екстреному режимі, в чому він винен? Те, що він не відпрацював і не розумів, куди він їде. Тобто це випадковість, але за те, що він призвів до звинувачень Служби він понесен відповідне покарання», — сказав Кононенко.

Кононенко зазначив, що готовий попросити пробачення у Шабуніна, однак закликав його теж попросити пробачення, оскільки «пан Шабунін перейшов у своїх звинуваченнях на персоналії».

Нагадаємо, на початку квітня керівник ЦПК Шабунін заявив, що під його будинком пройшов пікет, участь в якому, за його словами, взяли співробітники СБУ. Зокрема, він вказав, що виконавцем акції був Роман Матковський.

Зазначимо, що після заяв Шабуніна прес-секретар СБУ Олена Гітлянска повідомила, що Служба «не здійснює жодних заходів з контролю за діяльністю представників політичних партій і громадських об’єднань».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини