Служба бепеки України провела 24 обшуки у лідера забороненої Комуністичної партії України Петра Симоненка.

Служба бепеки України провела 24 обшуки у лідера забороненої Комуністичної партії України Петра Симоненка.

Про це під час брифінгу у Черкасах повідомив глава СБУ Василь Грицак.

«Всього було проведено 24 обшуки, на даний час ми працюємо з тими матеріалами, які зібрали під час проведення цих процесуальних дій, у першу чергу поліграфічної продукції, на предмет наявності в них ознак злочину, передбаченого статтею 109 Кримінального кодексу України», — розповів очільник СБУ. 

Також Грицак розповів,  що на експертизу відправлені матеріали поліграфічної продукції на наявність ознак злочину, передбаченого ст. 109 Кримінального кодексу України (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та предмети, схожі на зброю — автоматичний пістолет Стєчкіна і 120 набоїв.

Раніше повідомлялось, що лідера забороненої Комуністичної партії України Петра Симоненка викликали на допит в Службу безпеки України.

Нагадаємо, 8 травня Служба безпеки України провела обшуки в лідера забороненої компартії України Петра Симоненка. У нього вилучили агітаційні матеріали, спрямовані на насильницьку зміну й повалення конституційного ладу, а також предмети, схожі на пістолет АПС з глушником та 120 патронів до нього.

Поділитись: