У Службі безпеки України заявляють, що зброя, з якої стріляли на Євромайдані, була виявлено в Голосіївському районі Києва. Про це повідомив керівник Головного слідчого управління СБУ Григорій Остафійчук.

З його слів, 12 серпня 2015 року надійшла інформація про те, що в Голосіївському районі Києва знайдено вогнепальну зброю у водоймі та прибережній смузі.

Остафійчук зазначив, що після низки складних і тривалих експертиз було встановлення, що ця зброя використовувалося на Майдані.

«Ми ідентифікували цю зброю, що вона має відношення до подій. Зараз буде проведено ще одну експертизу за зразками стволів, і я не виключаю, що це буде встановлено», - сказав Остафійчук.

Начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк додав, що мова йде про зброю бійців роти «Беркут».

«Виявлено фрагменти 23 одиниць автомата Калашникова. З роти тоді зникло 24 одиниці, зокрема, одна снайперська гвинтівка Драгунова та три помпові рушниці Форт. В даний час чітко ідентифіковані 12. Це саме та зброя, яку ми шукали», - підкреслив він.

/ фото Громадське радіо

Поділитись: