Упереджений Службою безпеки України замах стосувався народного депутата Антона Геращенка, повідомляє радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

Попереджений Службою безпеки України замах стосувався народного депутата Антона Геращенка. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк у мережі Facebook.

«СБУ провела успішну спецоперацію по упередженню замаху на вбивство державного діяча. Сьогодні можемо сказати, що мова йде про спробу вбивства нашого друга і соратника, народного депутата України Антона Геращенко. Замовники вбивства - російські спецслужби», — написав Шкіряк.

За його словами, головні мотиви замаху — «контртерористична діяльність сайту Миротворець» та «публічна антиросійська діяльність».

«Почерк замовників ідентичний з плануванням і здійсненням теракту з вбивством Павла Шеремета. Двоє виконавців злочину затримано і арештовано за рішенням суду», — зазначив він.

Раніше в СБУ заявляли про попередження замаху на депутата у Києві.

Нагадаємо, 20 липня о 7:45 ранку в результаті вибуху машини загинув журналіст Павло Шеремет.

Генпрокурор Луценко назвав загибель журналіста вбивством. 

Президент Петро Порошенко доручив правоохоронним органам оперативно розслідувати обставини загибелі Шеремета.

До розкриття вбивства Павла Шеремета підключили групу фахівців з 50 осіб. Зокрема, до цієї справи були залучені експерти ФБР.

Поділитись: