Життя

СБУ: Услід за членами КПУ відповідальність за тероризм понесуть і посадовці

Життя/СБУ: Услід за членами КПУ відповідальність за тероризм понесуть і посадовці
Зберегти
Вигляд

Заарештовані на Донбасі керівники осередків Комуністичної партії України дають свідчення щодо підтримки сепаратизму і тероризму. Про це голова СБУ Валентин Наливайченко заявив в ефірі одного з українських телеканалів, повідомляє УНІАН.

За його словами, велика загроза національній безпеці завжди існувала від діяльності Комуністичної партії, яка неприкрито фінансувалася з-за кордону та через свої осередки закликала до зміни конституційного ладу, і не тільки закликала, а й діяла.

«І як тільки повалений народом уряд втік з Києва, одразу через комуністичні осередки Луганської, Донецької областей і у Криму, були застосовані механізми передачі готівки, зброї проросійським сепаратиським організаціям, фактично, комуністи були серйозним активатором і спільником тих, хто організовували та здійснювали захоплення органів влади, залякування населення. А тепер, коли почалися катівні, концтабори і розстріли мирного населення на Донбасі, комуністи роблять вигляд, що не мають до цього відношення», - заявив Наливайченко.

«Зараз на допитах керівники комуністичних осередків, які заарештовані на Донбасі за рішенням судів, і за матеріалами СБУ, і інших правоохоронних органів, дають чіткі свідчення, тому наступні кримінальні справи будуть порушенні проти високопосадовців, які у спільності з криміналітетом, а також терористичними угрупуваннями «ДНР» і «ЛНР» зараз тероризують мирне населення на невеликій, але все ж таки частині Донбасу», - наголосив він.

Голова СБУ підкреслив, що усі колишні й нинішні посадовці, олігархи, незалежно від прізвищ, які причетні до фінансування тероризму на Донбасі, будуть притягнуті до відповідальності.

Пов`язані новини