Голова ‪‎СБУ‬ Василь Грицак дав старт службове розслідування ранкового випадку біля Головного управління СБУ у Києві з журналістами Радіо Свобода.

Про це заявила пресі речниця СБУ Олена Гітлянська.

"У разі встановлення перевищення повноважень службою охорони – винні будуть покарані", - пообіцяла вона.

Представник спецслужби заявила про те, що після вибуху біля будинку СБУ в Одесі правоохоронці посилили безпеку та контроль за адміністративними будівлями.

За її словами, журналісти Радіо Свобода знімали не лише будинок СБУ, а й оперативників та службові авто, що є держтаємницею.

Кореспонденів після інциденту ввечері запросили до громадської приймальні СБУ для бесіди з Грицаком.

Вранці 2 жовтня співробітники СБУ затримали журналіста програми Схеми Михайла Ткача та оператора Кирила Лазаревич під час виконання журналістських обов’язків. За словами журналіста, силовики вимагали від журналістів зізнання у шпигунстві та не дозволяли дзвонити.

hromadske.tv

/Фото: СБУ via Facebook

Голова ‪‎СБУ‬ Василь Грицак призначив службове розслідування інциденту, що стався біля Головного управління СБУ у Києві з журналістами "Радіо Свобода". Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

"Василь Грицак пообіцяв провести неупереджене прозоре розслідування. У разі встановлення перевищення повноважень службою охорони – винні будуть покарані", – наголосила вона.

Також Олена Гітлянська звернула увагу на те, що в умовах підвищеної терористичної загрози, особливо після вибуху біля будинку СБУ в Одесі, правоохоронці вживають посилені заходи безпеки та контролю за адміністративними будівлями.

"Хочу наголосити – журналісти знімали не лише будівлю СБУ, але й оперативних співробітників та службові автомобілі, а це вже відноситься до державної таємниці і не підлягає розголошенню", – підкреслила вона.

Речник СБУ додала, що представників ЗМІ не затримували. Їх запросили до громадської приймальні.

"Коли вони пред’явили журналістські посвідчення, питання було вирішено...Ми готові до діалогу із журналістами. Ми готові вислухати їхні аргументи та інформуватимемо громадськість про хід та результати розслідування", – зазначила Олена Гітлянська.

Поділитись: