В Одесі Служба безпеки України викрила організоване угрупування «Лоту Гулі», під час спроби викрадення людини. Правоохоронці знали про підготовку банди до цього злочину заздалегідь.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Як повідомляється, чотирьох організаторів банди затримали вдень, у той час коли вони намагалися викрасти місцевого підприємця. Через погрози вбивством зловмисники планували «вибити» з потерпілого гроші.

Крім того, співробітники СБУ у помешканнях зловмисників виявили докази протиправної діяльності, які направлено на експертизу. Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Як зазначається, всього до угрупування «Лоту Гулі» входило понад 10 людей. Вони займалися тим, що створювали конфліктні ситуації, а потім вимагали від потерпілих великі суми грошей, щоб їх «вирішити». У разі несплати зловмисники погрожували людям фізичною розправою та насильством.

Також відомо, що ватажок банди на прізвисько «Лоту Гулі» переховується закордоном від українського правосуддя.

Раніше Служба безпеки України заявила, що викрила та заблокувала протиправну діяльність організованої групи людей, які сприяли роботі псевдооператорів мобільного зв’язку бойовиків «Фенікс» і «Лугаком».

Поділитись: