УКРАЇНА

СБУ виявила партію кокаїну в Борисполі

4 травня, 2018 15:26
УКРАЇНА/СБУ виявила партію кокаїну в Борисполі
Зберегти
Вигляд
Служба безпеки України виявила партію кокаїну на Київській митниці в Борисполі.

Служба безпеки України виявила партію кокаїну на Київській митниці в Борисполі. 

Про це повідомляє прес-служба відомства. 

Повідомляється, що правоохоронці затримали зловмисників в момент передачі контрабандної посилки. Пять кілограмів кокаїну намагались приховати у коробках з роликовими ковзанами. Вартість виявленої партії наркотиків на «чорному ринку» становить понад вісім мільйонів гривень.

За даними СБУ раніше судимий за кримінальні злочини мешканець столиці замовляв кокаїн у свого знайомого з однієї з країн Центральної Америки, а потім збував наркотик у різні регіони України.

У прокуратурі Києва розповіли, що затриманий був раніше засуджений на території США до 8 років позбавлення волі за кібершахрайство та заволодіння грошовими коштами на суму близько 15 млн. доларів США, після чого був депортований до України.

Зазначається, що відкрито кримінальне  провадження за статтею контрабанда наркотичних засобів і психотропних речовин. Зловмиснику загрожує до 12 років ув'язнення. 

Нагадаємо, 23 квітня Служба безпеки України вилучила в Одеському міжнародному аеропорту чотири кілограми кокаїну в іноземного наркокур’єра.

Більше про:
# кокаїн
# СБУ
Пов`язані новини