Служба безпеки України викрила потужний канал переправлення біженців до Європейського Союзу.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Служба безпеки спільно з прокуратурою викрила канал незаконного переправлення вихідців з Центральної Азії та Близького Сходу, в тому числі членів міжнародних терористичних організацій, до країн Західної Європи через територію нашої держави»,– йдеться у повідомленні прес-служби у Facebook.

Правоохоронці затримали чотирьох незаконних мігрантів, один з яких перебував і міждержавному розшуку, а іншого розшукував Інтерпол за підозрою у вчиненні теракту.Під час їхнього обшуку працівники спецслужби вилучили підроблені документи, які дають право на перетин кордонів держав ЄС.

«Вилучено паспорти, дозволи на працевлаштування, візи, водійські посвідчення громадян держав ЄС, чисті бланки документів, підроблені паспорти громадян України та українські паспорти зі зрізаними фотографіями, печатки та штампи, які використовувались для виготовлення підроблених документів»,– повідомляє прес-служба.

Також виявлено фальшиві посвідчення учасників бойових дій та печатки виправних установ та військкоматів.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України припинила масштабне підпільне виробництво фальсифікованих лікарських засобів у Києві.У Києві викрили масштабне нелегальне виробництво фальсифікованих ліків.

Поділитись: