УКРАЇНА

СБУ викрила посадовців на оборудках із землею біля Азовського моря

30 січня, 2018 13:19
УКРАЇНА/СБУ викрила посадовців на оборудках із землею біля Азовського моря
Зберегти
Вигляд
Працівники Служби безпеки України та прокуратури викрили оборудки посадовців із земельними ділянками на узбережжі Азовського моря.

Працівники Служби безпеки України та прокуратури викрили оборудки посадовців із земельними ділянками на узбережжі Азовського моря.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

З'ясувалося, що депутати сільради та працівники місцевого відділу Держгеокадастру протягом 2010-2012 років незаконно виділили понад тридцять земельних ділянок по десять соток кожна у селі Білосарайська коса у порушення закону — штучно нарощували територію коси, підсипаючи на ділянки будівельні відходи та сміття.

«Власниками незаконних ділянок ставали родичі та спільники чиновників. Оперативники спецслужби встановили, що потім земля реалізовувалася ділками за ринковими цінами у 5-10 тисяч доларів США за сотку. Отримані гроші витрачались учасниками оборудки на будівництво котеджів, готелів на узбережжі Азовського моря, придбання елітної нерухомості та виводились за закордон, зокрема до Росії. За висновками експертів, ділки завдали збитків інтересам громади на суму понад двадцять два мільйони гривень», — ідеться у повідомленні.

Під час обшуків у фігурантів виявили комп’ютерну техніку, землевпорядну документацію, чорнові записи, які підтверджують проведення оборудки із земельними ділянками.

У рамках кримінального провадження депутату сільради та колишньому посадовцю Держгеокадастру повідомлено про підозру.

Раніше повідомлялось, що підозрюваному у незаконному будівництві директору «Пущі-Водиці» загрожує 15 років тюрми.

Пов`язані новини