Війна

СБУ заявляє про перехоплення переговорів ватажків «ДНР» щодо блокади

28 лютого, 2017 19:20
Війна/СБУ заявляє про перехоплення переговорів ватажків «ДНР» щодо блокади
Зберегти
Вигляд
Перехоплено розмову ватажка «ДНР» Захарченка із так званим начальником управління внутрішньої та зовнішньої політики адміністрації «ДНР» Трапєзніковим щодо торговельної блокади Донбасу.

Співробітники Служби безпеки України заявляють про перехоплення розмови ватажка самоназваної «ДНР» Олександра Захарченка з так званим начальником управління внутрішньої та зовнішньої політики адміністрації «ДНР» Дмитром Трапєзніковим щодо торговельної блокади Донбасу.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Переговори засвідчують, що верхівка терористичної організації «ДНР» насправді зацікавлена у цій блокаді, і доводять штучність відповідних «ультиматумів» українській владі», – йдеться в повідомленні.

Згідно із оприлюдненими силовиками даними, бойовики планують використати цю ситуацію для так званої «націоналізації» підприємств, які залишилися на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

28 лютого у самоназваній «ЛНР» заявили про введення «тимчасових адміністрацій» на шахтних підприємствах Ахметова, розташованих на підконтрольній бойовикам території Луганської області. Проте гендиректор ДТЕК спростував введення «тимчасових адміністрацій» сепаратистів «ЛНР» на підприємства на Луганщині.

Крім того, 28 лютого в Донецьку озброєні люди заблокували розподільний центр гумштабу «Фонду Ріната Ахметова», який розташований на «Донбас Арені», а також пункти видачі гумдопомоги на непідконтрольній території.

Раніше ватажок самоназваної «ДНР» Олександр Захарченко заявив про створення так званого «штабу контролю» за переведенням підприємств української юрисдикції під контроль сепаратистів до 1 березня.

Зауважимо, що 10 лютого глава самоназваної «ЛНР» Ігор Плотницький заявив, що підприємства, які перебувають на підконтрольній бойовикам території Луганської області, мають сплачувати податки до так званого «бюджету республіки».

27 лютого ватажки «ДНР» та «ЛНР» заявили, що вимагають зняти блокаду Донбасу до березня.

Пізніше прес-секретар президента Росії Дмітрій Пєсков заявив, що блокада Донбасу віддаляє реалізацію Мінських угод.

28 лютого у «Штабі блокади торгівлі» заявили про штурм пункту на Донбасі. Пізніше повідомлялось, що під час штурму пункту «штабу блокади» на Донбасі затримали 37 нападників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місяць залізничній блокаді окупованих територій: хто втратив, а хто здобув?

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини