ENRU

СБУ запросила у влади Львова документи щодо електронної черги до дитсадків

Служба безпеки України запросила у управління освіти Львівської міськради ряд копій документів у справі про електронну чергу дітей у дитячі садки.

За словами керівниці управління Зоряни Довганик, мова йде саме про уточнювальний запит з приводу документів, а не обшук, передає прес-служба міськради Львова.

Раніше в прес-службі міськради Львова підтвердили факт обшуків в управлінні освіти

«Жодних обшуків в управлінні освіти сьогодні не відбувалося. До нас з листом звернулися представники Служби Безпеки України щодо надання копій документів, які стосуються електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів. Ми змогли їм надати копії наказів управління, які стосуються відповідальних осіб, копії положення про електронну реєстрацію та копії, власне, рішення виконавчого комітету щодо функціонування електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів», — заявила Довганик.

Чиновниця пояснила, що у цьому році влада Львова мала «значну кількість питань від тих батьків, яких діти не змогли потрапити на 2017 рік у дошкільний навчальний заклад».

«Це стосувалося невчасної реєстрації, це стосувалося того, що не завжди інформація, оскільки вона була неповною, була перенесена із старої бази у нову», — додала вона.

4 вересня представники СБУ прийшли з обшуками до управління освіти та науки Львівської міської ради.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram