Життя

СБУ затримала двох шпигунів ‘ДНР’

Життя/СБУ затримала двох шпигунів ‘ДНР’
Зберегти
Вигляд

Контррозвідка Служби безпеки України припинила протиправну діяльність громадянина України «З», 1973 р.н., та громадянки України «Ч», 1956 р.н., які шпигували на користь терористичної організації «Донецька народна республіка». Про це повідомляє прес-центр відомства.

«Встановлено, що громадянин «З» був завербований представником «ДНР» - бойовиком із позивним «14». За його завданням затриманий здійснював збір та передачу розвідувальної інформації щодо підрозділів ЗС України, задіяних у проведенні Антитерористичної операції”, - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що шпигун «З» проводив фіксацію переміщень військових літаків та гелікоптерів, які дислокувалися на Чугуївському військовому аеродромі Харківської області. При цьому із задіянням «З» представники «ДНР» планували вчинити диверсію на складі паливно-мастильних матеріалів, розташованому на території аеродрому.

У свою чергу громадянка України «Ч» за завданням представників бойового крила терористичної організації «ДНР» здійснювала цілеспрямований збір та передачу терористам деталізованих даних про місця дислокації блокпостів, вогневих точок, а також важкої бронетехніки підрозділів ЗС України у Маріупольському та Волноваському районах Донецької області, повідомляє СБУ.

Пов`язані новини