На Дніпропетровщині двоє суддів запропонували хабар у триста тисяч доларів керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому.

На Дніпропетровщині двоє суддів запропонували хабар у триста тисяч доларів керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому.

Як повідомляє Служба безпеки України, правоохоронці встановили, що голова одного з райсудів Дніпра вирішила «допомогти» підлеглому судді уникнути кримінальної відповідальності за раніше викритим фактом отримання хабара, який розслідує Національне антикорупційне бюро України.

«Голова райсуду вийшов з «пропозицією вирішити питання» на керівника САП.

Назар Холодницький відразу звернувся з відповідною заявою до Генпрокуратури. Співробітники СБУ затримали обох суддів у Києві в кабінеті керівника САП під час передачі першої частини хабара у розмірі п’ятдесят тисяч американських доларів», — повідомили в СБУ.

Зазначається, що одна із суддів, перебуваючи під слідством, вчинила нове кримінальне правопорушення.

«Адже до неї був застосований запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з носінням електронного засобу контролю та забороною відлучатися із населеного пункту, в якому вона проживає», — ідеться у повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України.

Обох суддів затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання щодо оголошення їм про підозру в скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. 

20 вересня старшого слідчого Святошинської податкової затримали на хабарі у $20 тисяч. 

Поділитись: